[Polish] Rick and Morty - Season 1

Forum rules
This forum is now read-only. Support for TheTVDB.com is now available at https://support.thetvdb.com/ We also have a Knowledgebase which includes site rules and tips at https://support.thetvdb.com/kb/
Locked
hydefromt70s
Posts: 14
Joined: Mon Dec 24, 2018 5:50 pm
Location: Poland / UK

Mon Dec 24, 2018 9:07 pm

https://www.thetvdb.com/series/rick-and-morty/seasons/1

#1
Pilot

Code: Select all

Rick zabiera Morty’ego w podróż do innego wymiaru, aby znaleźć nasiona „megadrzew”, a Jerry i Beth spierają się o wpływ, jaki Rick wywiera na ich syna.
#2
Inteligentny pies

Code: Select all

Rick chce sprawić, aby Pimpek stał się mądrzejszy, ale pomysł nie do końca wypala. Rick i Morty wkradają się do umysłu nauczyciela matematyki Morty’ego.
#3
Park wnętrzności

Code: Select all

Morty trafia do znajdującego się w ciele bezdomnego mężczyzny parku atrakcji pełnego groźnych chorób. Rodzice Jerry’ego przedstawiają nowego członka rodziny.
#4

Naga prawda

Code: Select all

Obcy wysyłają Ricka, Morty’ego i Jerry’ego do alternatywnej rzeczywistości. Rick próbuje ich stamtąd wyrwać, a nieświadomy niczego Jerry wymyśla hasło reklamujące jabłka.
#5
Skrzynka z Meeseeksami

Code: Select all

Morty ma już dosyć pomysłów Ricka, dlatego decyduje się na rzekomo bezpieczniejszą przygodę. Jerry wzywa na pomoc dziwne stworzenia, które mają mu pomóc w grze w golfa.
#6
Eliksir miłości

Code: Select all

Eliksir miłości sprawia, że niemal cały świat traci głowę dla Morty’ego. Wymyślone przez Ricka antidotum nie do końca się sprawdza.
#7
Bobas z innej planety

Code: Select all

Morty zostaje ojcem hybrydowego dziecka urodzonego przez seksrobota. Rick i Summer odwiedzają planetę, na której szkraby w kilka dni zmieniają się w dorosłych.
#8
R jak Rick 1x8

Code: Select all

Rickowi nudzi się zwykła telewizja, więc doprowadza do domu sygnał z innych wymiarów. Każdy chce użyć specjalnych gogli, aby zobaczyć swoje alter ego.
#9
Idź do diabła 1x9

Code: Select all

Rick sceptycznie odnosi się do pracy Summer w sklepie prowadzonym przez diabła. Jerry i Morty kłócą się, czy Pluton jest planetą, i zostają porwani przez Plutonian.
#10
Bliskie spotkania Rickowego stopnia

Code: Select all

Rick próbuje zjeść śniadanie, ale zostaje uprowadzony przez alternatywnych Ricków i postawiony przed sądem za zbrodnie przeciwko Rickom.
#11
Ryzykowna gra

Code: Select all

Jerry i Beth wybierają się na rekonstrukcję zatonięcia Titanica, a Rick i Summer urządzają imprezę, która wymyka się spod kontroli.
hydefromt70s
Posts: 14
Joined: Mon Dec 24, 2018 5:50 pm
Location: Poland / UK

Thu Jan 10, 2019 11:16 am

How long you can wait to add this translation ?
Locked