Page 1 of 1

[Polish] Rick and Morty - Season 2

Posted: Tue Dec 25, 2018 12:14 am
by hydefromt70s
https://www.thetvdb.com/series/rick-and-morty/seasons/2

#1
Kwestia czasu

Code: Select all

Rick sprawia, że czas znowu zaczyna płynąć. Jednak on, Morty i Summer zbyt długo byli poza czasem, dlatego powstał równoległy wymiar.


#2
Zdążyć przed Mortym

Code: Select all

Rick sprzedaje broń kosmicznemu zabójcy, by móc spędzić popołudnie w salonie gier. Morty próbuje powstrzymać zamachowca.


#3
Wielkie pochłanianie

Code: Select all

Rick, Morty i Summer poznają Unity - byt zbiorowy, z którym kiedyś umawiał się Rick. Summer nie podoba się, że Unity kontroluje populację obcej planety.


#4
Pasożyty pamięci

Code: Select all

Członkowie rodziny walczą z pasożytem, który zaszczepia w ich umysłach fałszywe wspomnienia przynoszące zwątpienie w istnienie ich przyjaciela, pana Poopybutthole'a.


#5
Totalny zjazd

Code: Select all

Na Ziemi zjawia się kosmiczna istota, która wysuwa muzyczne żądania. Rick i Morty proszą Ice-T, by pomógł im napisać piosenkę na międzygalaktyczny konkurs muzyczny.


#6
Oni wszyscy są szaleni

Code: Select all

Rickowi psuje się samochód, więc naukowiec wchodzi z Mortym do akumulatora. Morty odkrywa, że jego dziadek w środku urządzenia stworzył miniaturowy wszechświat.


#7
Nowe ciało, nowe kłopoty

Code: Select all

Summer prosi Ricka, by chronił ją w szkole przed wampirami. Beth i Jerry wybierają się na pozaplanetarną terapię małżeńską.


#8
Międzywymiarowa kablówka 2: Kuszenie losu

Code: Select all

Jerry pędzi do kosmicznego szpitala, bo najadł się lodów, których Rick używał do wyhodowania niebezpiecznej bakterii. Tymczasem Rick bawi się szpitalnym dekoderem.


#9
Wielka czystka

Code: Select all

Rick i Morty lądują na planecie, gdzie wszyscy mieszkańcy przez jedną noc bezkarnie mogą popełniać przestępstwa, w tym morderstwa.


#10
Niewesołe wesele

Code: Select all

Jerry przypadkowo przenosi się na planetę, na której odbywa się ślub Człowieka-Ptaka i Tammy. Cała rodzina uczestniczy w pechowej ceremonii.

Re: [Polish] Rick and Morty - Season 2

Posted: Thu Jan 10, 2019 2:15 pm
by hydefromt70s
will someone finally add this?